Nowy numer „Orędzia Miłosierdzia”

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia jest już dostępny jesienny numer kwartalnika „Orędzie Miłosierdzia” (nr 132). Można w nim przeczytać o tym, że święci są największym skarbem narodu; w „Zeszytach miłości pełnych” o zazdrosnym Bogu pisze s. Gaudia Skass ISMM, a Andrzej Grudzień o trzech słowach umieszczonych pod obrazem Jezusa Miłosiernego. W cyklu biblijnym s. Maria Faustyna Ciborowska ISMM dzieli się rozważaniem nad doświadczeniem miłosierdzia Boga w życiu Mojżesza, a ks. Wojciech Rebeta odpowiada na pytanie: „Co wiemy o niebie?”. W szkole św. Siostry Faustyny ks. Karol Dąbrowski ukazuje owoce pokory, a s. Faustia Szaboóvá rozmawia z Shereen Yusuff, która od niewiary przez islam doszła do Kościoła katolickiego. W numerze także nowy cykl zatytułowany: „Vademecum Apostoła Miłosierdzia”, a w nim tekst o poznawaniu Boga. Ponadto niezwykle przemawiające świadectwa ludzi, którzy doświadczyli w sposób spektakularny miłosiernej miłości Boga, wiadomości, wiersz i pieśń…, a wszystko o miłosierdziu Boskim i ludzkim.

„Orędzie Miłosierdzia” rozchodzi się za dowolne ofiary w łagiewnickim Sanktuarium, a także w prenumeracie. Archiwalne numery są dostępne w internecie na stronie: www.faustyna.pl w zakładce: Kwartalnik „Orędzie Miłosierdzia”.